2015 Január

- Začiatok roka 2015 prináša prvé promo fotenie s -novou- speváčkou Soňou. Tento nezištný a nenápadný čin vyvolá v Netopieroch novú chuť po krvi. Webstránka zažije komplexnú -update- operáciu, fotky sa začínajú objavovať na rôznych miestach a po viac než roku je pridaná hlboká myšlienka do sekcie Novinky.

- Aďo so Soňou a vlastne aj Romanom vŕšia svoje zimné semestre, skúša sa v rámci zotrvačnosti a z piesne  Anonym  sa stáva prvý kapelný duet - Qcko dopĺňa vokál hlavnej netopierky a dofarbuje ho svojou hĺbkou.

2015 Február

- Vo februári prebieha len jedna komplexná skúška. Netopiere cestujú, študujú, prípadne im skrátka nevychádza čas. Produktivitou sa tak veľmi nehýri.

- Napriek tomu ale padá definitívne rozhodnutie pustiť sa v blízkych týždňoch do nahrávania štúdiového -épéčka-. Vybrané sú aj skladby, očakáva sa ich drilovanie a hľadanie vhodného nahrávacieho štúdia.

2015 Marec

- V marci sa natoľko pracuje, že si kapela ani neuvedomí piate výročie jej vzniku. Skladby na -épéčko- sú vybrané, omieľajú sa dookola, na skúškach sa začína zúčastňovať aj metronóm.

- Termín nahrávania je stanovený na posledný aprílový týždeň, Soni na predlaktí rozprestiera krídla novovytetovaný motýľ, na Qcko-ve narodeniny sa klasicky zabúda a popritom majú Netopiere vybavený koncert v rámci súťaže Queen of the Rock v Púchove počas Bielej soboty. Zdanlivo sa toho v marci veľa nedeje, no predsa toho nie je až tak málo.

2015 Apríl

- Apríl je pre Netopiere doposiaľ jedným z najnáročnejších mesiacov. 4.4.2015 ho štartujú koncertom v Púchove, kde prezentujú svoje veci z nadchádzajúceho -épéčka-. V súťaži Queen of the Rock sa im síce uspieť nedarí, no z podujatia rezultuje prvé interview s kapelou a takisto možnosť vystúpiť v Púchove opäť v blízkej budúcnosti.

- V prostriedku mesiaca Netopiere drilujú, až sa apríl nachýli k záveru a z jaskyne sa letí priamo do ČePE Music štúdia v Hornom Srní, ktoré sa stáva -prechodným domovom- kapely na 3 dni, počas ktorých sa k momentálnej spokojnosti nahrá 7 skladieb - tie by mali uzrieť svetlo sveta v nadchádzajúcich týždňoch. Zatiaľ prebieha mixáž, mastering a dohady o finálnej podobe albumu, či dokonca jeho samotného názvu.

2015 Máj

-

-

2015 Jún

-

-

2015 Júl

-

-

2015 August

-

-

2015 September

-

-

2015 Október

-

-

2015 November

-

-

2015 December

-

-